Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Angielski dla Dorosłych Online - przede wszystkim praktyczne opanowanie języka w komunikacji.

Angielski dla Dorosłych to kurs angielskiego przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych w wieku minimum 20 lat.
Umiarkowane tempo nauki (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tyg.)

Angielski dla dorosłych 1Dorośli uczą się angielskiego zazwyczaj w celu poprawienia komunikacji w miejscu pracy, z myślą o awansie zawodowym, podróżach, rozwijaniu osobistych zainteresowań lub w celu zdobycia certyfikatów językowych (np. certyfikat TOEIC).

Osoby dorosłe odznaczają się wysoką motywacją, ponieważ doskonale wiedzą, jakie znaczenie ma znajomość języka. Ich pozytywne nastawienie do nauki, pasja i entuzjazm sprawiają, że nauka na tych kursach daje naprawdę dobre efekty. Celem kursu jest praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Na zajęciach wyjaśniane są różne zagadnienia językowe, ułatwiające rozumienie języka, ale przede wszystkim jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych.

Materiał zrealizowany i przećwiczony w klasie jest następnie utrwalany poprzez ćwiczenia na kolejnych lekcjach, a regularnie przeprowadzane testy pozwalają na śledzenie postępów w nauce na bieżąco, pomagają utrwalić wiedzę jak i skorygować błędy. Również bardzo ważne są powtórki, dzięki którym łatwiej jest opanować dany materiał.

 

Angielski dla dorosłych 2Kurs oferowany jest na kilku poziomach zaawansowania; można zacząć również od podstaw. Zagadnienia tematyczne i umiarkowane tempo nauki (64 lekcje w semestrze) sprawiają, że jest to kurs doskonale dostosowany do potrzeb osób dorosłych, ponieważ pozwala on na połączenie nauki języka z innymi obowiązkami. Kurs prowadzony jest w oddzielnych grupach w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) w godzinach porannych, wieczorem lub w weekend. Nasze kursy języka angielskiego dla Dorosłych odbywają się obecnie w formie online.

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Dorosłych Online: kursy angielskiego od podstaw oraz kursy angielskiego dla zaawansowanych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń na:  515-253-212

 

 Michał Dudziak 160

W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka.

Michał Dudziak

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS 

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Angielski dla Początkujących

Angielski dla Zaawasowanych

Plan Nauki Angielskiego

 

Angielski dla Dorosłych Online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.