Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 Kurs CAE OlsztynCo to jest English Advanced (CAE)

English Advanced (CAE) testuje wiedzę językową na poziomie zaawansowanym (C-1) i jeżeli jest zdany z najlepszym wynikiem A, jest traktowany jako świadectwo dobrej znajomości języka przy rekrutacji na wyższe uczelnie w Wielkiej Brytanii. Innymi słowy, CAE z oceną A jest minimalną kwalifikacją językową na studia na dobrym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii.

Egzamin sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Oceniana jest też znajomość słownictwa i gramatyki. Posiadacz certyfikatu CAE może nie tylko rozpocząć studia w języku angielskim. Jego wiedza i umiejętności świetnie sprawdzają się w środowisku pracy, gdzie radzi sobie nie tylko w codziennej komunikacji ale potrafi swobodnie funkcjonować językowo w takich kontekstach jak inżynieria, medycyna czy biznes. Rozumiejąc skomplikowane teksty i wypowiedzi, osoba taka potrafi brać aktywny udział w spotkaniach i dyskusjach na różne tematy. Egzamin przeznaczony jest dla młodzieży jak i osób dorosłych.

Kurs CAE w ARTOS-ie:

Ze względu na późniejsze zastosowania wiedzy zdobytej na kursie w kontekstach profesjonalnych i akademickich (nasi studenci chcą przygotować się do studiów w języku angielskim bądź lepiej funkcjonować w środowisku pracy) od samego początku nauka jest zorientowana na rozwijanie umiejętności językowych potrzebnych w środowisku pracy i na studiach. Bazując na autentycznych tekstach z literatury i prasy brytyjskiej, pomagamy studentom w rozwoju samodzielnego i krytycznego myślenia. Ćwiczymy interpretację tekstów, wyciąganie wniosków, formułowanie własnych opinii, budowanie spójnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

 

 

Kurs CAE Olsztyn 1

Kurs CAE rozwija praktyczne umiejętności językowe

Dyskutując na wiele różnorodnych tematów dotyczących różnych aspektów życia i zagadnień popularnonaukowych (np. życie i praca sławnych ludzi, ochrona środowiska, różne zachowania i problemy społeczne, problemy demograficzne, przestępczość, media i celebryci, komputeryzacja, rola sztuki w społeczeństwie, porozumienie międzykulturowe, rola reklamy w sprzedaży produktów i usług, edukacja, kariera zawodowa, sport, wychowanie dzieci, podróże, itp.) nasi studenci na kursie poznają rzeczywisty świat wraz z jego złożonymi problemami.

Dzięki temu nauka jest bardzo interesująca a to przekłada się na praktyczne zastosowania zdobytej wiedzy w pracy, w karierze zawodowej czy na studiach.

 

 

 Michał Dudziak 160

W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka.

Michał Dudziak

 

 Kurs CAE Olsztyn 2Kurs CAE jest bogaty w słownictwo

Kurs CAE to jednocześnie olbrzymia szansa na wzbogacenie słownictwa. Bardzo ważne jest to, że wszystkie nowe i trudne słówka, zwroty i idiomy są na kursie wyjaśnione i wiele z nich jest ćwiczonych w kolokacjach (czyli najbardziej odpowiednich kombinacjach słownych) i stosowanych w komunikacji w wypowiedziach ustnych i pisemnych. Słówka są następnie powtarzane i utrwalane w pracach domowych. Cała praca ze słownictwem jest praktycznie przygotowana przez Lektora do tego stopnia, że uczeń prawie nie musi pracować ze słownikiem. Dzięki temu, można się nauczyć więcej i, co szczególnie istotne, znacznie szybciej.  

Trzy semestry kursu CAE pozwolą na rozwinięcie znajomości słownictwa na tyle, że będzie można dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie, brać udział w dyskusjach, swobodnie czytać prasę i literaturę w języku angielskim i dobrze sobie radzić w środowisku akademickim.

 

Kurs CAE Olsztyn 3Na kursie CAE rozwiniesz umiejętności egzaminacyjne

Bardzo ważnych elementem kursu jest systematyczne rozwijanie wszystkich umiejętności wymaganych na egzaminie CAE. Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności aktywnych: mówienie i pisanie. Kurs kształci zdolność spójnego wypowiadania się na przeróżne tematy (również te skomplikowane), brania udziału w dyskusji oraz budowania prezentacji ustnych.

Na kursie CAE można świetnie nauczyć się pisania esejów akademickich, raportów, artykułów, czy listów formalnych a tym samym nauczyć się rozróżniania pomiędzy językiem formalnym i nieformalnym, co ma szczególne znaczenie w przygotowaniu słuchaczy na studia jak i we właściwym stosowaniu języka w różnych kontekstach.

 

Kurs przygotowujący do egzaminu CAE, dla osób, których umiejętności językowe są na poziomie B-2 składa się z trzech semestrów w trybie Optymalnym, tj. intensywnym albo sześciu semestrów w trybie Standardowym.

 

 Klaudia Zawrotna

We wrześniu 2016 rozpoczęłam pierwszy rok Architektury w Manchester School of Architecture, a z tego tytułu właściwie na dwóch uniwersytetach - University of Manchester i Manchester Metropolitan. ARTOS po raz pierwszy odwiedziłam w drugiej klasie liceum, gdzie zaczęłam kurs przygotowujący do CAE. Nigdy wcześniej nie rozwinęłam swojego angielskiego tak bardzo, jak przez rok nauki w ARTOS-ie.

Klaudia Zawrotna

 

 

Aby najlepiej dobrać poziom kursu prosimy o zrobienie odpowiedniego testu diagnostycznego na naszej stronie interenetowej.  Zajęcia w trybie Intensywnym prowadzone są w godzinach popołudniowych dwa razy w tygodniu (2 x 3 godziny lekcyjne). Zajęcia w trybie Standardowym są raz w tygodniu w środy lub soboty (1 x 4 godziny lekcyjne).

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

Cambridge CPE

Kursy Optymalne

Studia za Granicą w Języku Angielskim

 

Kursy CAE (English Advanced) online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.