Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kurs CPE 3CPE jest prestiżowym egzaminem z języka angielskiego. Testuje on wiedzę językową na poziomie zaawansowanym: C-2 (według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). Osoba, która zdała taki egzamin potrafi biegle używać języka angielskiego praktycznie w każdej sytuacji. Certyfikat ten świadczy o tym, że poziom znajomości językowej jego posiadacza jest porównywalny do poziomu znajomości języka angielskiego u wykształconej osoby, dla której angielski jest językiem ojczystym. Brzmi prestiżowo, nieprawdaż?

Nic więc dziwnego, że certyfikat CPE jest odpowiednią kwalifikacją językową na wszystkie uczelnie brytyjskie (niektóre uniwersytety uznają tylko ocenę A lub B) i większość uczelni wyższych na całym świecie. Egzamin sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Oceniana jest też znajomość słownictwa i gramatyki. Egzamin przeznaczony jest dla osób dorsołych oraz dla  młodzieży.

 

 

Kurs CPE 1

Kurs CPE w ARTOS-ie jest bogaty tematycznie

Podobnie jak na kursie CAE pracujemy na materiałach autentycznych. Prasa brytyjska, fragmenty powieści oraz publikacji popularno-naukowych, czy programy telewizyjne dostarczają wielu ciekawych tematów do dyskusji i pracy z językiem na wielu płaszczyznach. Na kursie CPE koncentrujemy się szczególnie na tym, co sprawia uczniom najwięcej kłopotów, np. interpretacja skomplikowanych, abstrakcyjnych tekstów, z którymi zdający test CPE mają do czynienia na egzaminie.

Kurs CPE w ARTOS-ie aktywizuje język

Duży nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności wypowiadania się na wszelkie możliwe tematy, również abstrakcyjne, oraz używanie odpowiedniego języka do wyrażania skomplikowanych zagadnień w sposób jasny i zrozumiały. Ostatecznym celem jest umiejętność aktywnego uczestniczenia w dyskusji oraz zdolność do tworzenia długich, logicznie zbudowanych wypowiedzi na każdy temat, co nie tylko testowane jest na samym egzaminie, ale jest ważne w kontekstach zawodowych i akademickich.

  

 Malgorzata blue 160

Przyznam, że jestem dość wymagającym słuchaczem. Skończyłam filologię hiszpańską i sama przez wiele lat pracowałam jako lektor, jednakże jakość zajęć w ARTOS-ie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Małgorzata Świetlik

 

 

Kurs CPE 2

Kurs CPE w ARTOS-ie znakomicie rozwija słownictwo

Kurs CPE to też szansa na wzbogacenie słownictwa. Podobnie jak na kursie CAE, studenci otrzymują definicje prawie wszystkich trudnych lub nowych słów, zwrotów, idiomów, kolokacji, które pojawiają się na kursie. Ta wiedza jest następnie utrwalana, stosowana w wypowiedziach ustnych i pisemnych a jednocześnie testowana. Starannie opracowany system studiowania słownictwa otwiera przed uczniami bogactwo leksykalne języka angielskiego i pomaga w szybkim zapamiętywaniu słów, poznawanych zawsze w kontekście.

Kurs przygotowujący do egzaminu CPE, dla osób, których umiejętności językowe są na poziomie C-1 składa się z trzech semestrów (lub co najmniej dwóch) w trybie Optymalnym, tj. intensywnym.

Prosimy o zrobienie testu diagnostycznego na naszej stronie internetowej aby określić bieżące zaawansowanie językowe , na podstawie którego będziemy mogli zaproponować kurs przygotowujący do CPE dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta. Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do CPE odbywają się obecnie w formie online.

WYKŁADOWCA - absolwent University of Surrey w Wielkiej Brytanii: doświadczony lektor, który przygotował już setki osób do międzynarodowych egzaminów językowych.

 

 

 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Egzamin IELTS

Kursy Optymalne

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Kwalifikacje Językowe na Studia w Anglii

 

Kursy CPE (Proficiency) online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.