Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Business English 1Kurs Business English w ARTOS-ie jest zorientowany na praktyczną komunikację

Kurs EBC (English for Business Communication) to kurs angielskiego w biznesie zorientowany na rozwijanie praktycznej komunikacji w języku angielskim w środowisku pracy i w biznesie.  Kurs EBC, oferowany na poziomie zaawansowanym (B-2/C-1), przybliża wiele zagadnień, sytuacji i problemów świata biznesu, pozwala na poszerzenie i aktywizację słownictwa oraz ćwiczenie konwersacji.

Aby uczestniczyć w zajęciach nie potrzebna jest specjalistyczna wiedza ekonomiczna, ponieważ podstawowe pojęcia i słownictwo z zakresu mikroekonomii jest wyjaśniane na kursie. Potrzebna jest tylko ogólna znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

 

 

 Główne zagadnienia tematyczne kursu

Koncentrując się na różnorodnych zagadnieniach tematycznych, English for Business Communication podejmuje między innymi takie tematy jak: 

 • codzienna komunikacja w miejscu pracy (telefony, maile, spotkania) 
 •  prowadzenie rozmów i dyskusji na przeróżne tematy biznesowe
 • rozumienie i stosowanie podstawowego słownictwa w biznesie (produkt, usługa, rynek, handel,  podaż, popyt, przedsiębiorca, itp.)
 • stosowanie pojęć związanych ze sprzedażą: przychód, obrót, koszty, marża, zysk, dochód, obliczanie podatków, itp.
 • pojęcie pieniądza i korzystanie z usług bankowych
 • finanse osobiste konsumentów (wydawanie, lokowanie i oszczędzanie)
 • funkcjonowanie na rynku pracy (szukanie pracy, przeprowadzanie rozmowy kwalifikacyjnej, itp.)
 • elementy marketingu – różnicowanie, pozycjonowanie, reklama, promocja, PR, itp.
 • pisanie listów i raportów w biznesie
 • funkcjonowanie różnych organizacji biznesowych (firma jednoosobowa, różne rodzaje spółek: cywilna, komandytowa, akcyjna)
 • struktura organizacyjna i różne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem
 • analiza i ocena funkcjonowania przedsiębiorstwa

Kurs English for Business Communication rozwija zarówno praktyczną komunikację w środowisku pracy, jak i przygotowuje do biznesowych egzaminów językowych: TOEIC oraz BEC Higher. Ponadto, umiarkowane tempo nauki (1 x 3 lekcje w tygodniu) sprawia, że kurs EBC można łatwo pogodzić z innymi obowiązkami.

Business English 6

Business English 5

Business English 2

 

   

Business English 3

Kurs Business English - Certyfikat TOEIC 

TOEIC (Test of English for International Communication) jest najbardziej popularnym i najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie (ponad 7 milionów zdających rocznie), który określa znajomość języka angielskiego w środowisku pracy i w biznesie. Test mierzy zaawansowanie językowe w skali od 10 do 990 punktów, gdzie odpowiedni przedział punktowy świadczy o określonym zaawansowaniu. Oznacza to, że testu TOEIC nie można nie zdać.

TOEIC jest stosowany i uznawany przez ponad 10,000 globalnych firm i korporacji. W Polsce Egzamin TOEIC z wynikiem 700 punktów jest uznawany przez Służbę Cywilną w postępowaniu kwalifikacyjnym. Ponadto, na wielu uczelniach, jest podstawą do zaliczenia lektoratu z języka angielskiego. Wynik TOEIC wpisany do CV daje również konkurencyjną pozycję na rynku pracy.

TOEIC składa się z 200 pytań testowych, podzielonych na dwie sekcje Listening Comprehension (100 pytań) i Reading Comprehension (100 pytań). Wynik egzaminu to liczba punktów na skali 10-990, precyzyjny raport wyników z opisem mocniejszych i słabszych stron kandydata oraz certyfikat w pięciu różnych kolorach, zależnie od wyniku. TOEIC można zdawać w Szkole Językowej ARTOS. Wyniki otrzymuje się średnio po 10 dniach od daty testu.

Business English 4Kurs Business English - Certyfikat BEC Higher

BEC Higher (Business English Certificate) sprawdza znajomość języka biznesu na poziomie zaawansowanym C-1. Certyfikat BEC Higher jest najbardziej zaawansowanym brytyjskim egzaminem językowym z serii BEC oferowanym przez Cambridge English (Cambridge English Language Assessment). Świadczy o tym, że znajomość języka angielskiego jego posiadacza jest na wysokim poziomie pozwalającym biegle komunikować się w środowisku pracy, brać czynny udział w debatach i dyskusjach, robić profesjonalne prezentacje lub dobrze sobie radzić na kursach biznesu na poziomie akademickim.  Certyfikat BEC Higher w CV daje dużą przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku pracy.  BEC Higher składa się z 4 części: czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie i, podobnie jak w przypadku innych egzaminów Cambridge, otrzymuje się certyfikat z ocenami A, B lub C.

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

Angielski dla Dorosłych

Studia za Granicą w Języku Angielskim

 

Kursy angielskiego w biznesie (Business English) online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo  Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.