Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Dzieci w wieku 10 14 latAngielski dla Dzieci w wieku 10 - 13 lat

Nauka na kursach dla Dzieci zorientowana na praktyczne zastosowanie języka w komunikacji oraz wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie), nie tylko sprawia przyjemność ale i daje konkretne efekty.

Intensywność zajęć

Kurs języka angielskiego dla Dzieci w wieku od 10 do 14 lat oferujemy w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 2 lekcje w tygodniu). Można zacząć naukę języka od podstaw lub od dowolnego poziomu na podstawie testu diagnostycznego. Kurs ten skutecznie rozwija umiejętności konwersacyjne, daje silne podstawy gramatyczne i pozwala na dobre przygotowanie się do egzaminów. Silną stroną kursu jest budowanie postawy systematyczności w uczeniu się języka. Realizowany materiał jest na kursie powtarzany. Na każdej lekcji jest zadawana i sprawdzana praca domowa, której głównym zadaniem jest utrwalenie przerobionego materiału. Temu samemu celowi służą regularnie przeprowadzane testy.

 

 

Dzieci w wieku 10 13 latSystem monitoringu wyników (dwa razy w semestrze uczniowie otrzymują Raporty Wyników Nauki) pozwala uczniom i ich rodzicom na wgląd w postępy w nauce. Słówka poznawane są w kontekście – kolokacje, idiomy, wyrażenia przyimkowe i całe zwroty, które później stosuje się w mówieniu i pisaniu. Uczniowie uczą się pisać krótkie wypracowania, które następnie są konsultowane i korygowane z Lektorem. Dzieci przygotowują prezentacje oraz projekty, które nie tylko aktywizują język ale dodatkowo motywują do nauki.

Na naszych kursach języka angielskiego dla Dzieci i Młodzieży uczniowie poznają język wyjątkowo wszechstronnie, co przygotowuje ich do Egzaminu Ósmoklasisty a w przyszłości do egzaminów Cambridge. Uczniowie rozpoczynający z nami naukę w wieku 10 lub 11 lat, zdają egzamin Cambridge FCE w wieku 14 lub 15 lat. Nasze kursy języka angielskiego dla Dzieci odbywają się obecnie w formie online. 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Metody Nauczania

Przede Wszystkim Konwersacja

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Skuteczna Nauka Języka

Plan Nauki Angielskiego

 

Kursy języka angielskiego dla Dzieci: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.