Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy KonwersacyjneZajęcia Konwersacyjne to praktyczne ćwiczenie komunikacji

Zajęcia konwersacyjne to okazja na rozwijanie umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, przełamywania barier, poprawiania wymowy, poszerzania rozumienia języka mówionego, rozwijania słownictwa i aktywizowania wiedzy językowej zdobytej wcześniej.  Celem zajęć konwersacyjnych jest budowanie pewności siebie oraz płynności w wyrażaniu swoich myśli w języku angielskim. Tylko aktywna wiedza językowa daje możliwość skutecznego porozumiewania się w rzeczywistym świecie a zadaniem ćwiczeń konwersacyjnych jest właśnie osiągnięcie większej biegłości w wyrażaniu swoich własnych myśli w języku angielskim.

Kursy konwersacyjne oferowane są na poziomie średnio-zaawansowanym. Jeżeli kiedyś uczyłeś się języka i potrzebujesz go odświeżyć lub uczysz się obecnie ale nie masz dość okazji, aby praktykować konwersację, a jednocześnie nie dysponujesz dużym czasem na naukę, ten kurs jest dla Ciebie. Kurs jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie dysponują czasem na bardziej intensywne formy kształcenia, ale mogą się spotkać raz w tygodniu na konwersacje.  Świetnie się sprawdza dla osób, które już zakończyły naukę, ale chcą mieć nadal żywy kontakt z językiem.  

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.  Żadnych obowiązkowych prac domowych, żadnych egzaminów, natomiast dużo zabawy z komunikacją w języku angielskim.   

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Metody Nauczania

Angielski dla Zaawansowanych

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

 

Kursy konwersacyjne angielskiego online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.