Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Przygotowanie do Matury oraz do Studiów Językowych

Angielski dla młodzieżyNauka w ARTOS-ie daje dobre przygotowanie nie tylko do Matury, ale do studiów językowych w Polsce i za granicą. Dla Młodzieży wyższych klas gimnazjalnych oraz młodzieży licealnej proponujemy kursy, które nie tylko pomogą uzyskać lepsze oceny w szkole, czy lepiej zdać różne egzaminy językowe (np. Matura), ale otworzą przed nimi drzwi do przyszłej kariery.

Ci, którzy tylko chcą dobrze zdać Maturę z angielskiego zazwyczaj kończą naukę na poziomie FCE lub nieco powyżej. Osoby, które chcą dobrze przygotować się do studiów językowych w Polsce (filologia angielska) powinny osiągnąć umiejętności językowe potwierdzone egzaminem CAE (Certificate in Advanced English). Uczniowie, którzy wybierają się na studia zagraniczne powinni zdobyć certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) lub certyfikat IELTS (International English Testing System) bądź TOEFL (Test of English as a Foreign Language) z wynikiem wymaganym na danej uczelni. Na kursach językowych w ARTOS-ie można się dobrze przygotować do tych egzaminów.

Kursy Standardowe i Optymalne

Kursy dla Młodzieży oferowane są w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) bądź Optymalnym, tzn. intensywnym, (2 x 3 lekcje w tygodniu). Na naszych kursach stosujemy różne metody, dzięki którym uczniowie uczą się zarówno konwersacji, słownictwa, gramatyki, jak i wszelkich umiejętności niezbędnych do zdawania egzaminów.

Szeroki wachlarz przeróżnych ćwiczeń i praktycznych zastosowań w komunikacji aktywizuje język i sprawia, że nasi uczniowie opanowują angielski wyjątkowo wszechstronnie, co potwierdzają licznymi sukcesami na szkolnych olimpiadach językowych. Nasze kursy języka angielskiego dla Młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbywają się obecnie online.

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Cambridge FCE

Cambridge CAE

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Plan Nauki Angielskiego

 

Kursy języka angielskiego dla Młodzieży online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer: 515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

 

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.