Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 Angielski Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS 1Szkoła Językowa ARTOS to oryginalna autorska metodyka i gwarancja skuteczności, której wszyscy dziś bardzo potrzebują.

Nauka angielskiego online w Szkole Językowej ARTOS to konkretna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą dobrze opanować język angielski i nauczyć się nim aktywnie posługiwać.  Na naszych kursach językowych można poznawać angielski zupełnie od podstaw i zbudować swoją wiedzę na bardzo solidnych fundamentach a następnie rozwijać swoje umiejętności językowe na poziomach wyższych aż do osiągnięcia pułapu wymaganego do podjęcia studiów w języku angielskim za granicą zarówno na poziomie pierwszym (licencjat) jak i na poziomie drugim studiów (poziom magisterski).  

 
Wiedza Językowa Musi Być Aktywna

Angielski Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS 2W ARTOS-ie wyrażamy przekonanie, że w dzisiejszych czasach wiedza językowa musi być aktywna, musi być odpowiedzią na wyzwania współczesnego świata. Dlatego umiejętności językowe zdobyte w naszej szkole sprawdzą się na całym świecie, ponieważ uczymy języka naprawdę wszechstronnie.  W ARTOS-ie bardzo poważnie podchodzimy zarówno do kursów podstawowych jak i tych najbardziej zaawansowanych.  Z równą pieczołowitością poświęcamy uwagę nauczaniu języka od podstaw jak i nauczaniu na poziomie akademickim ponieważ wyznajemy zasadę, że języka można się uczyć skutecznie i szybko już od poziomu podstawowego aż po najbardziej zaawansowany. 

 
Wszechstronny Rozwój Umiejętności Językowych

W naszej szkole stawiamy na wszechstronny rozwój różnych umiejętności poprzez liczne ćwiczenia praktyczne aktywizujące język.  Taka strategia zawsze daje trwałe i szybkie efekty.  Każdy uczestnik naszych szkoleń sam wyznacza sobie pułap zaawansowania językowego, który osiąga uczestnicząc w naszych kursach (patrz: Plan Nauki Angielskiego).  Można dostosować tempo nauki języka do własnych potrzeb i możliwości czasowych, wybierając kursy Standardowe bądź Optymalne (czyli Intensywne).  Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, ale mamy też kursy Poranne oraz Weekendowe (w soboty). Prowadzimy kursy językowe dla Dzieci, dla Młodzieży i dla Dorosłych.

 
Pisanie po angielsku Do nauki języka nie potrzebne są wyjątkowe zdolności

Aby nauczyć się języka obcego nie potrzebne są jakieś szczególne zdolności. W Szkole Językowej ARTOS jesteśmy przekonani, że każdy kto tego chce może się języka nauczyć niezależnie od wieku. Aby ten cel osiągnąć potrzebna jest metodyka oparta na ćwiczeniach aktywizujących wiedzę i umiejętności językowe ze strony lektora oraz systematyczność w uczeniu się ze strony studenta.
Bazując na osiągnięciach lingwistyki stosowanej w zakresie przyswajania języka, po prostu wykorzystujemy tę wiedzę w praktyce. Ma to bezpośredni wpływ na to, jak budujemy nasze lekcje. Dlatego kursy językowe w ARTOS-ie są optymalnie dostosowane do percepcji uczestników szkoleń i w ciągu jednej lekcji uczą się z nami nie tylko więcej ale i dokładniej. ARTOS jest znany z tego, że lekcje są znakomicie przygotowane. Każda lekcja charakteryzuje się umiejętnym ułożeniem wszystkich ćwiczeń w sposób ułatwiający zrozumienie i zapamiętywanie. Każda minuta jest efektywnie wykorzystana. Ponadto stwarzane są warunki do utrwalania i pogłębiania wiedzy zdobywanej na lekcjach poprzednich, dzięki czemu efekty nauki są naprawdę trwałe.

Szkoła Językowa ARTOS została założona w roku 1991. Od tamtego czasu ARTOS jest znany z wysokiej jakości i skuteczności nauczania. W roku 2005 ARTOS zdobył pierwsze wśród szkół językowych w Olsztynie pod względem poziomu nauczania (badanie TNS OBOP, Gazeta Wyborcza, 26 sierpnia 2005r.).

 
ARTOS - Język na Świat

Wyjątkowa kombinacja metod nauczania bazująca na bogactwie różnych szkół myślenia sprawia, że nasi uczniowie wyróżniają się na tle innych, o czym świadczą liczne sukcesy na szkolnych olimpiadach językowych. Nasi absolwenci skutecznie wykorzystują zdobyte umiejętności językowe w kontekstach profesjonalnych i akademickich. Zdobyta przez nich wiedza językowa rozwija umiejętności porozumiewania się i funkcjonowania w rzeczywistym świecie a tym samym poprawia jakość życia. I oto nam właśnie chodzi. Znajomość języka w pewnym sensie otwiera okno na świat. Dlatego mówimy: 'ARTOS - Język na Świat'

 

 Klaudia Zawrotna

We wrześniu 2016 rozpoczęłam pierwszy rok Architektury w Manchester School of Architecture, a z tego tytułu właściwie na dwóch uniwersytetach - University of Manchester i Manchester Metropolitan. ARTOS po raz pierwszy odwiedziłam w drugiej klasie liceum, gdzie zaczęłam kurs przygotowujący do CAE. Nigdy wcześniej nie rozwinęłam swojego angielskiego tak bardzo, jak przez rok nauki w ARTOS-ie.

Klaudia Zawrotna

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

Aby zapytać o kurs językowy i uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń na: 515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

 

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.