Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Instytucja Szkoleniowa Light Preparation Centre Light Dzwoń z rana photo Partner BC Light Partner Rodzina Light

 

Dlaczego ARTOS 1.1

 

Dlaczego ARTOS 2.1

 

Dlaczego ARTOS 3.1

 

Dlaczego ARTOS 4.1 

 

Secretary with notepadFAKT PIERWSZY: WSZECHSTRONNE OPANOWANIE JĘZYKA 

Nauka musi przynosić efekty.  Szkoła Językowa ARTOS to oryginalna autorska metodyka i gwarancja skuteczności, której wszyscy dziś bardzo potrzebują. W nauczaniu języków kładziemy szczególny nacisk na praktyczną komunikację oraz na wszechstronne opanowanie wszystkich umiejętności językowych, dzięki czemu Twoja wiedza językowa budowana jest na bardzo solidnych fundamentach.  

Aby to osiągnąć stosujemy sprawdzone oraz wyjątkowo skuteczne metody nauczania, które bez przerwy udoskonalamy przez co nasza praca dzisiaj jest jeszcze lepsza niż w przeszłości.

FAKT DRUGI: ARTOS SPRAWDZA SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE  

Jest absolutnie pewne, że wiedza zdobyta w Szkole Językowej ARTOS sprawdzi się na całym świecie. Potwierdza to wielu naszych absolwentów, którzy studiują za granicą w języku angielskim oraz którzy ukończyli już studia zagraniczne.  

W ARTOS-ie pomagamy przygotować się do studiów za granicą zarówno na poziomie pierwszym (licencjat) jak i na poziomie drugim studiów (poziom magisterski).  Wiemy, że uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego, co pozwala na swobodne posługiwanie się językiem w czasie studiów na wyższej uczelni np. w Wielkiej Brytanii.

 

Klaudia 1


We wrześniu 2016 rozpoczęłam pierwszy rok Architektury  w Manchester School of Architecture, a z tego tytułu właściwie na dwóch uniwersytetach - University of Manchester i Manchester Metropolitan.

ARTOS po raz pierwszy odwiedziłam w drugiej klasie liceum, gdzie zaczęłam kurs przygotowujący do CAE. Nigdy wcześniej nie rozwinęłam swojego angielskiego tak bardzo, jak przez rok nauki w ARTOS-ie.  Był t o krok milowy na mojej drodze do wymarzonej dwujęzyczności. 

Czytaj Więcej

 

Male Secretary 3FAKT TRZECI: ARTOS WŚRÓD NAJLEPSZYCH SZKÓŁ JĘZYKOWYCH W POLSCE 

Renomę szkoły budują dobrzy nauczyciele oraz zadowoleni studenci. To dzięki tysiącom naszych absolwentów, którzy osiągnęli sukces dzięki znajomości języka jesteśmy postrzegani jako szkoła o wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności nauczania.  Chociaż ARTOS działa wyłącznie w Olsztynie, nasza szkoła jest także zauważana w skali kraju.  W październiku 2016r. redakcje czasopism Gentleman oraz Polska Bez Cenzury przyznały Szkole Językowej ARTOS nagrodę najlepszej szkoły językowej, zaliczając ją do dziesięciu najlepszych szkół językowych w Polsce. 

Dyplom Gentleman 800

Nie jest to jedyne takie wyróżnieniie.  ARTOS powstał w roku 1991 i już po kilku latach od założenia szkoły w roku 1994 byliśmy wymieniani wśród najlepszych szkół językowych w Polsce (czasopismo Dobre Rady).

Ponadto, w badaniu opinii publicznej przeprowadzonym w roku 2005 ARTOS zdobył pierwsze miejsce wśród szkół językowych w Olsztynie  pod względem poziomu nauczania (badanie TNS OBOP, Gazeta Wyborcza, 26 sierpnia 2005r.).   Wszystkie te wyróżnienia zawdzięczamy naszym lektorom i studentom ponieważ zarówno nauczyciele jak i ich uczniowie robią wszystko by nauka języka dawała oczekiwane efekty.

 

Marian Lewandowski circle 1


Po długim namyśle postanowiliśmy zmienić szkołę. Wybór padł na ARTOS.  Porównanie ARTOS-u z poprzednią szkołą językową wypada zdecydowanie na korzyść ARTOS-u.

Tylko po jednym roku nauki w ARTOS-ie w ogólnopolskim konkursie językowym Albus Marta zajęła 8 lokatę w Polsce i otrzymała tytuł Laureata.

Czytaj Więcej

 

Certyfikaty językowe CambridgeFAKT CZWARTY: ARTOS PRZYGOTUJE CIĘ DO CERTYFIKATÓW JĘZYKOWYCH CAMBRIDGE

Nasza szkoła od wielu lat przygotowuje kandydatów do egzaminów językowych Cambrdige (FCE, CAE, CPE, IELTS). ARTOS jest wieloletnim partnerem British Council w programie Addvantage.  

ARTOS Cambridge Preparatin Centre Small

Addvantage Programme Small

  Addvantage 2017 small

 

 

 

 

Nasi studenci zdobyli już ponad dwa tysiące międzynarodowych certyfikatów językowych. Ucząc się języka z nami, również to osiągniesz. Przede wszystkim zaś nauczysz się biegle posługiwać językiem a to jest jeszcze ważniejsze niż jakikolwiek certyfikat.

 

 

 

Małgorzata green 160


Przyznam, że jestem dość wymagającym słuchaczem.  Skończyłam filologię hiszpańską i sama przez wiele lat pracowałam jako lektor, jednakże jakość zajęć w ARTOS-ie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Mam wrażenie, że mój nauczyciel bywał rozbawiony moim zachwytem nad poziomem zajęć w ARTOS-ie. Coś, co dla szkoły jest standardem od początku jej istnienia, dla mnie było zupełnie nowym wymiarem nauczania. 

Czytaj Więcej

 

Male Secretary 1

 

FAKT PIĄTY: BOGATA OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH 

W naszej ofercie mamy kursy języka angielskiego dla różnych grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Można też dobrać ntensywność zajęć. Prowadzimy kursy Standardowe (umiarkowane tempo nauki) oraz Optymalne (intensywne tempo nauki).  Prowadzimy zajęcia popołudniowe, poranne oraz weekendowe.  Nasza bogata oferta obejmuje:

q Kursy angielskiego dla Dzieci (wiek od 9 lat)

q Kursy angielskiego dla Dzieci (wiek od 10 do 14 lat) 

q Kursy angielskiego dla Młodzieży

q Kursy angielskiego dla Dorosłych

q Kursy angielskiego - Standardowe

q Kursy angielskiego - Optymalne (intensywne)

q Kursy niemieckiego dla dzieci (wiek od 9 lat)

q Kursy niemieckiego - Standardowe

q Kursy niemieckiego - Optymalne (intensywne)

 

 

Secretary with file

FAKT SZÓSTY: ATRAKCYJNE CENY W STOSUNKU DO JAKOŚCI + WYSOKIE RABATY

Biorąc pod uwagę bogactwo autorskich materiałów oraz jak wiele można się na naszych kursach nauczyć, nasze ceny są bardzo atrakcyjne w stosunku do jakości.  

Ponadto stosujemy całę gamę rabatów dla naszych studentów, które się sumują aż do wysokości 25% (suma rabatów wynosi do 30% dla osób z Kartą Dużej Rodziny).

 Poniżej znajdują się rodzaje stosowanych rabatów.

q rabat z tytułu nieprzerwanej kontynuacji nauki 

q rabat za płatność jendnorazową za kurs 

q rabat rodzinny (dla każdego członka rodziny) 

q rabat dla osób z Kartą Dużej Rodziny

q rabat z tytułu równoległej nauki na dwóch kursach

q rabat dla studentów wyższych uczelni

q rabat dla pracowników naukowych (oraz ich dzieci)

q rabat dla pracowników oświaty (oraz ich dzieci)

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do piątku: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.