Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Szybkie i trwałe efektyNie o to chodzi, żeby się języka trochę pouczyć a potem prawie wszystko zapomnieć, lecz żeby język praktycznie opanować i zapamiętać. Ten cel możliwy jest do osiągnięcia tylko wtedy, gdy nauce języka towarzyszy bogactwo różnorodnych, systematycznie realizowanych ćwiczeń, dzięki którym zdobywana wiedza i umiejętności są stosowane praktycznie w komunikacji.

Być może masz doświadczenie bycia na kursie językowym, gdzie nauka polegała na wykładach wyjaśniających gramatykę, na zwykłym przerabianiu podręcznika, lub na biernym przyswajaniu wiedzy. Kurs językowy oparty na zasadzie - 'dużo informacji, mało ćwiczeń', nie sprawdza się w praktyce, ponieważ wiedza nie przećwiczona nie może być zapamiętana.

Dlatego w ARTOS-ie stosujemy zasadę 'dużo ćwiczeń' realizowanych zarówno na zajęciach lekcyjnych jak i w ramach pracy domowej. W klasie jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych, w których uczniowie rozwijają umiejętności praktycznej komunikacji a w domu wykonują różne ćwiczenia pisemne, które utrwalają zdobyte na zajęciach umiejętności. 

Nasza zasada 'dużo ćwiczeń' sprawia, że nasi studenci uczą się języka szybko a efekty nauki są naprawdę trwałe.

 

 Michał Dudziak 160

W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka.

Michał Dudziak

 

 


Skuteczna Nauka JęzykaPo ukończeniu kursów w naszej szkole:

 • nauczysz się języka aktywnie w komunikacji
 • będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie
 • wyróżnisz się na rynku pracy
 • przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego
 • twoje słownictwo będzie bardzo bogate
 • praktycznie opanujesz gramatykę
 • będziesz swobodnie korzystać ze źródeł informacji: prasa, telewizja, internet
 • zdobędziesz międzynarodowe certyfikaty językowe
 • przygotujesz się do studiów filologicznych w Polsce
 • przygotujesz się do studiów za granicą 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

Aby zapytać o kurs językowy i uyzskać szczegółowe informacje zadzwoń na:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo  Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.