Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Praca dla Lektorów Języka Angielskiego w ARTOS-ie
 

Lektorzy angielskiegoPraca dla lektora w ARTOS-ie to znakomita okazja do rozwoju zawodowego dla nauczycieli języka angielskiego, którzy lubią swoją pracę. Jeżeli kochasz nauczanie angielskiego, masz wykształcenie uniwersyteckie (filologia angielska lub lingwistyka stosowana) i chcesz osiągnąć coś więcej w swoim zawodzie, chcesz wyjść poza schematy, skontaktuj się z nami. W pracy nauczyciela języka angielskiego liczy się talent i kreatywność a Szkoła Językowa ARTOS jest miejscem, gdzie szczególnie mile widziane jest twórcze podejście do procesu kształcenia, gdzie wierzymy, że każda osoba może się języka nauczyć a metody nauczania powinny być podporządkowane do percepcji słuchaczy i gdzie celem nadrzędnym jest praktyczne opanowanie języka przez uczniów w komunikacji poprzez wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

Jeżeli jesteś doświadczonym lektorem, podziel się z nami swoim doświadczeniem. Szkoła ARTOS jest miejscem, gdzie cenimy fachowość i umiejętności nauczycieli, ponieważ dzięki takim Lektorom jak Ty nasza szkoła stanie się jeszcze lepsza. Ponadto, nasza współpraca będzie okazją do wymiany doświadczeń - będziemy mogli się uczyć  od siebie nawzajem.

Jeżeli nie masz jeszcze olbrzymiego doświadczenia, chętnie przekażemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie i pomożemy w rozwoju Twoich umiejętności w nauczaniu języka.  Twój wysiłek i cenny wkład w rozwój naszej szkoły zaowocuje jednocześnie szybkim wzrostem Twoich umiejętności i Twojego profesjonalizmu. 

 

Poszukujemy Anglisty do pracy online, który:Lektor angielskiego praca

  • zdobył bardzo dobre wykształcenie kierunkowe
  • ma duże doświadczenie
  • jest bardzo dobrym metodykiem
  • praktycznie rozumie zasady przyswajania języków obcych 
  • jest z natury miły i uprzejmy
  • wkłada serce w swoją pracę 
  • potrafi dzielić się wiedzą ze swoimi uczniami
  • jest nauczycielem z powołania

 

 

 

Poszukujemy lektora do pracy online na Rok Szkolny 2023/24

Prosimy o kontakt 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515-253-212 

albo kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Prosimy o przesłanie CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub wysłanie CV pocztą na adres:

Szkoła Językowa ARTOS
ul. Pieniężnego 18
10-006 Olsztyn  

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.