Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Niemiecki dla początkującychNajbardziej popularną formą kursów języka niemieckiego są kursy Standardowe, gdzie zajęcia odbywają się raz w tygodniu (4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu).  Jest to kurs, którego umiarkowane tempo pozwala świetnie łączyć obowiązki pracy lub nauki z zajęciami językowymi.  Potrzebne są dwa semestry takiego kursu aby opanować język niemiecki na poziomie podstawowym (poziom A-1).  Jeżeli chcesz dojść do poziomu B-1 i przygotować się do egzaminu Zertifikat Deutsch, należy przejść przez sześć semestrów takiego kursu.  A zatem, jeżęli zaczynasz naukę niemieckiego zupełnie od podstaw, okres przygotowania się do w/w certyfikatu będzie trwać 3 lata. 

Zazwyczaj proponujemy zajęcia języka niemieckiego w trybie Standardowym w środę w godzinach popołudniowych oraz w sobotę w godzinach porannych. Jeżeli równoległe grupy pracują w obu termiach wtedy istnieje możliwość bycia na zajęciach w drugiej grupie w sytuacji, gdy obecność na zajęciach będzie z jakichś powodów niemożliwa. Jeżeli np. wybierzesz kurs odbywający się w środy i w jakąś środę nie możesz uczestniczyć w zajęciach, wtedy można się umówić z lektorem na odrobienie tych zajęć w innej grupie pracującej w soboty. 

 

 

Bartłomiej green 160


Na kurs języka niemieckiego dla początkujących zapisałem się w październiku 2014 r., ale jeszcze przed rozpoczęciem nauki zostałem ostrzeżony, że „ARTOS" jest szkołą, w której pracuje się na wysokich obrotach.

Od pierwszej lekcji mile mnie zaskoczyło to, że nasza lektorka pracuje jeszcze ciężej niż jej studenci.

Czytaj Więcej

 

 

Zrób Test Diagnostyczny Light

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Niemiecki dla Dzieci

Niemiecki dla Początkujących

 Kursy Niemieckiego: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

 

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.