Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Wakacyjne Kursy Niemieckiego

Jeżeli chcesz bardzo szybko opanować język wykorzystując aktywnie czas wakacyjny, zapraszamy na kursy wakacyjne, odbywające się od lipca do września 2017. Proponujemy naukę języka od podstaw oraz na wyższych poziomach zaawansowania. Po ukończeniu kursu wakacyjnego, możesz naukę kontynuować na kursach Semestralnych. Kursy Intensywne na różnych poziomach zaawansowania oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach!

Kursy Intensywne Języka Niemieckiego, które odbywają się w lipcu i w sierpniu - 64 lekcje

Na Intensywnym Kursie Wakacyjnym Języka Niemieckiego zaledwie w dwa miesiące zrealizujesz program kursu Standardowego, który w Roku Szkolny trwa cztery miesiące. To znaczy Wakacyjny Kurs Niemieckiego trwa dwa razy krócej niż kurs Semestralny, ponieważ program realizowany jest tu dwa razy szybciej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu. Osiem godzin lekcyjnych w tygodniu daje dość dużo czasu na praktyczne przećwiczenie języka pod względem konwersacji. Po zakończeniu Kursu Wakacyjnego w trybie Intensywnym możesz kontynuować naukę w Roku Szkolnym na kursach Semestralnych.

Super Intensywny Kurs Języka Niemieckiego we wrześniu 2017

Opanuj podstawy niemieckiego w cztery tygodnie!
Na Super Intensywnym Kursie Języka Niemieckiego zaledwie w jeden miesiąc (cztery tygodnie) zrealizujesz program kursu Standardowego, który w Roku Szkolny trwa cztery miesiące. To znaczy Superintensywny Kurs Niemieckiego trwa cztery razy krócej niż kurs Semestralny, ponieważ program realizowany jest tu cztery razy szybciej. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu czyli 16 godzin lekcyjnych w tygodniu a więc jest dużo czasu na ćwiczenie konwersacji.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.