Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Nauka Języka Online

Kursy Angielskiego Online w ARTOS-ie

są wygodnym rozwiązaniem logistycznym, które eliminuje konieczność dojeżdżania na lekcje prowadzone stacjonarnie, co pozwala na dużą oszczędność czasu. Dlatego łatwiej je zgrać z harmonogramem codziennych obowiązków. 

Aby korzystać z kursów językowych online potrzebny jest komputer stacjonarny z monitorem i kamerką internetową lub laptop z wbudowaną kamerą.  Ponadto potrzebny jest mikrofon i głośniki (ewentualnie słuchawki z mikrofonem) i połączenie internetowe. Alternatywnie, możemy korzystać z tableta lub smartfona połączonego do internetu. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie oddzielnego mikrofonu (najlepiej  mikrofonu pojemnościowego) oraz głośników podłączonych do komputera. Wtedy nie trzeba korzystać ze słuchawek. Jeżeli ponadto mamy w miarę duży monitor, komfort pracy będzie jeszcze większy.    

 

Lekcje na żywo z nauczycielemAngielski Online Olsztyn

Kursy angielskiego w ARTOS-ie w formie online prowadzone są na żywo z lektorem, z którym się regularnie spotykamy tak samo jak na kursach prowadzonych w formie stacjonarnej.  Korzystając z narzędzi do wideokonferencji, wszyscy uczestnicy zajęć widzą się i słyszą oraz mogą prowadzić ze sobą rozmowy.

Na zajęciach online przede wszystkim ćwiczymy konwersację. Uczymy się też poprawnej wymowy. Lektor w krótkich wykładach wyjaśnia zasady rządzące językiem oraz odpowiada na pytania uczestników.  Na zajęciach online poznajemy też gramatykę języka i pracujemy nad rozwojem i wzbogaceniem słownictwa.  Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe w tym mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  Na zajęciach również piszemy krótkie testy. W ramach prac domowych uczestnicy piszą wypracowania, które następnie są sprawdzane i poprawiane przez lektora. Materiały dydaktyczne wysyłane są uczestnikom przed zajęciami drogą mailową. 

 

 

Angielski Online ARTOSZajęcia w ARTOS-ie online - Kursy Semestralne 

Nauka języka angielskiego online w Szkole Językowej ARTOS realizowana jest w formie kursów semestralnych. Jeden semestr trwa od czterech do pięciu miesięcy. Semestr jesienno-zimowy zaczyna  się w październiku a kończy w lutym. Semestr wiosenno-letni zaczyna się w marcu a kończy w czerwcu. W formie online też oferujemy Kursy Wakacyjne.

Kursy angielskiego online prowadzone są w takim samym trybie (z taką samą częstotliwością) jak kursy stacjonarne. Kursy oferowane są w trybie Standardowym (2 x 2 lekcje  w tygodniu), Weekendowym (1 x 4 lekcje w tygodniu) oraz Intensywnym (2 x 3 lekcje w tygodniu). 

Kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone są w systemie raz lub dwa razy w tygodniu.  Zajęcia w tygodniu prowadzone są w godzinach popołudniowych, natomiast zajęcia weekendowe prowadzone są w soboty w godzinach porannych lub popołudniowych.

Wybierając kursy Intensywne, będziesz szybko się rozwijać językowo. Jeżeli natomiast preferujesz bardziej umiarkowaną formę nauki, wybierz kurs Standardowy. Kursy Weekendowe są świetną alternatywą dla kursów odbywających się dwa razy w tygodniu.

 Więcej informacji o kursach online. 

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Metody Nauczania

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Kursy Weekendowe

Kursy dla Dzieci

Kursy dla Dorosłych

 

 Kursy Angielskiego online - Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

  

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.