Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Angielski Online

Nauka Angielskiego Online na platformie internetowej pozwala dzisiaj na uczenie się języka na odległość. Aby uczestniczyć w zajęciach online potrzebny jest komputer z kamerką (ewentualnie smartfon albo tablet), słuchawki z mikrofonem oraz połączenie internetowe. W Szkole Językowej ARTOS prowadzimy obecnie kursy językowe online na wielu poziomach zaawansowania.  

Kursy Online realizują ten sam materiał 

Na kursach prowadzonych online realizowany jest ten sam program co na kursach stacjonarnych w tym samym czasie i w tym samym wymiarze godzin. Spotykamy się dwa razy lub raz w tygodniu tak samo jak na kursach stacjonarnych i realizujemy pełny program kursu tak jak na kursie stacjonarnym. 

 

 

Angielski Online Szkoła Językowa
System Video-Konferencji

Pracując online stosujemy narzędzia do video-konferencji, które pozwalają na kontakt lektora ze studentami oraz studentów między sobą. Innymi słowy, widzimy się i słyszymy oraz możemy ze sobą rozmawiać.  Dzięki tym narzędziom możemy na lekcjach prowadzić konwersacje w języku angielskim.  Na naszych spotkaniach jest miejsce na przeróżne ćwiczenia, w tym ćwiczenia wymowy oraz na krótkie wykłady prowadzone przez lektora, który do tego celu korzysta z tablicy wirtualnej.  Taka forma nauki pozwala też na korzystanie z krótkich nagrań audio i video. 

Studenci otrzymują niezbędne materiały dydaktyczne, w tym prace domowe, mailowo (przed zajęciami). Na kursach online również piszemy testy.  Innymi słowy, kursy prowadzone przez internet pozwalają na osiąganie takich samych celów jak kursy stacjonarne.  Zapraszamy na kursy językowe prowadzone online.

Więcej informacji o kursach online.

 

 

 

Aby zapytać o kurs językowy i uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń na: 515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.