Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy językowe dla Dzieci w Szkole Językowej ARTOS prowadzone są w dwóch systemach:  

  • Kursy Dziecięce Junior (zajęcia 1 x 2 lekcje w tygodniu) - dla dzieci w wieku 9-12 lat
  • Kursy Dziecięce (zajęcia 2 x 2 lekcje w tygodniu) - dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat

Kursy języka niemieckiego prowadzone są od podstaw do poziomu B-1 natomiast kursy języka angielskiego od podstaw aż do poziomu zaawansowania potrzebnego na studia zagraniczne.

Kursy Językowe dla Dzieci

Na początku swojej nauki języka dzieci często patrzą na angielski jako na język obcy, który jest trudny do zrozumienia. Zapytani czy lubią się uczyć angielskiego, czasami przyznają, że nie lubią. Dopiero kiedy poznają jak działa język angielski i uczą się myśleć i mówić po angielsku poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne, początkowa niechęć znika a pojawia się świadomość, że język angielski nie jest wcale taki trudny. Widząc efekty swojej nauki, uczniowie z czasem zaczynają traktować angielski jako coś przyjemnego. Jest rzeczą naturalną, że nauka która daje efekty również sprawia przyjemność.

Prawdziwa nauka - prawdziwe efekty

Na kursach językowych w ARTOS-ie dzieci uczą się nie tylko języka angielskiego. Pod czujnym okiem doświadczonego lektora uczą się również samodyscypliny i systematyczności oraz wykształcają w sobie pozytywne nawyki uczenia się, dzięki którym osiągają bardzo dobre efekty. Ciekawie prowadzone zajęcia w których uczestniczą w klasie w połączeniu z pracą własną w domu dają naprawdę bardzo dobre efekty. Już po kilku miesiącach nauki w naszej szkole dzieci robią duże postępty i widzą wyraźną różnicę pomiędzy tym co umieją teraz a tym co umieli na początku kursu.

 

Dobrze jest mieć marzenia - a jeszcze lepiej je realizować

Kursy językowe dla Dzieci 1Na kursach językowych w ARTOS-ie uczniowie nie tylko poznają język praktycznie w komunikacji, ale i przygotowują się do różnych egzaminów językowych, które będą w przyszłości zdawać (egzamin Ósmoklasisty, Matura).

Ucząc się w naszej szkole, dzieci mogą jednakże uzyskać coś znacznie więcej niż dobre wyniki na tych egzaminach. W ARTOS-ie możemy ich nauczyć angielskiego w stopniu, który umożliwi im w przyszłości studia za granicą w języku angielskim.

Nasza szkoła specjalizuje się w przygotowaniu kandydatów na studia za granicą. Na kursach dla zaawansowanych uczniowie zdobywają wszelkie niezbędne umiejętności potrzebne do studiowania oraz do uzyskania odpowiednich certyfikatów językowych.

 

 

Kurs angielski dla dzieciTrudno jest przewidzieć, czy 10-latek rozpoczynający swoją przygodę z angielskim będzie w przyszłości studiować za granicą. Być może wybierze studia w Polsce.
Jeżeli jednak opanuje angielski na poziomie akademickim (poziom C-2), wtedy te umiejętności i tak przełożą się na jego sukces zawodowy. Być może zostanie tłumaczem lub nauczycielem języka angielskiego? Być może zostanie wykładowcą akademickim i będzie prowadzić wykłady ze swojej dziedziny wiedzy w języku angielskim na uniwersytecie w Polsce? Być może podejmie pracę w firmie, która prowadzi biznes na arenie międzynarodowej? Być może wykorzysta swoje umiejętności językowe do czytania książek z literatury fachowej związanej ze swoim przyszłym zawodem? Być może będzie pisać artykuły i publikować swoje badania naukowe w fachowych periodykach? Być może będzie brać udział w spotkaniach, seminariach i wielu konferencjach i wygłaszać swoje przemówienia w języku angielskim? Być może znajdzie takie zastosowania swojej wiedzy językowej, których nie możemy jeszcze dzisiaj przewidzieć.

Kurs angielski dzieciJedno jest pewne. Dobrze jest mieć marzenia, dobrze jest mieć pozytywną wizję przyszłości. Taka wizja uskrzydla i jest siłą motywującą do działania. Nawet jeżeli nasze dziecko nie będzie studiować na najlepszych zagranicznych uczelniach i nie wykorzysta swojej znajomości języka na płaszczyźnie zawodowej, to dobra znajomość angielskiego może znacznie poprawić jakość życia. Bo jeżeli wykorzysta swój angielski do podróżowania, do kontaktów z innymi ludźmi lub do tego aby przeczytać sobie powieść ulubionego pisarza w języku angielskim, to na pewno nauka angielskiego aż do osiągnięcia poziomu akademickiego ma głęboki sens.

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Angielski dla Dzieci

Angielski Dla Dzieci: 9-10 lat

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Plan Nauki Angielskiego

 

Kursy Językowe dla Dzieci online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.