Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 

Kursy Egzaminacyjne OlsztynUczestnicząc w zajęciach językowych w naszej szkole, przygotujesz się do wszelkich egzaminów z języka angielskiego na poziomie B-2, C-1 oraz C-2.  Wszystkie umiejętności językowe testowane na egzaminach, takie jak na przykład: słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, testy leksykalno-gramatyczne, pisanie tekstów egzaminacyjnych czy prowadzenie dyskusji, są tematem ćwiczeń na zajęciach.  

Poza tym umiejętności egzaminacyjne, np. napisanie formalnego listu skierowanego do instytucji czy maila są przecież potrzebne w życiu, a zatem ich opanowanie ma znaczenie nie tylko w przypadku zdawania egzaminu językowego.  

Szczególnie na kursach zaawansowanych na poziomie C-1 oraz C-2 ćwiczymy wszelkie umiejętności językowe, których opanowanie rozwija język zarówno w sferze komunikacji jak i w rozumieniu języka. Suma tych wszystkich umiejętności pozwala na zdanie dowolnego egzaminu na certyfikat językowy.  

Czy to będzie FCE, C1 Advanced (CAE), CPE, IELTS - umiejętności zdobyte na naszych kursach pozwolą na zdanie każdego z tych egzaminów i uzyskanie certyfikatów, które mogą okazać się przydatne w karierze zawodowej.  Certyfikaty te honorowane są na całym świecie przez organizacje rządowe, korporacje oraz uniwersytety. Posiadanie tych certyfikatów otwiera drzwi do studiów za granicą oraz daje konkurencyjną przewagę na międzynarodowym rynku pracy.

Uczestnictwo w naszych kursach egzaminacyjnych na poziomie C-1 i C-2 nie oznacza konieczności przystępowania do egzaminów międzynarodowych.  Wielu uczestników naszych kursów po prostu poznaje język na poziomie zaawansowanym nie zakładając, że będą zdawać jakiś egzamin językowy.  Jeżeli natomiast dojdą do wniosku, że międzynarodowy certyfikat językowy może im się przydać, wtedy przystępują do wybranego przez siebie egzaminu. 

 

 Malgorzata blue 160

Przyznam, że jestem dość wymagającym słuchaczem. Skończyłam filologię hiszpańską i sama przez wiele lat pracowałam jako lektor, jednakże jakość zajęć w ARTOS-ie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Małgorzata Świetlik

     

   

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

W ARTOS-ie przygotujesz się do 

Certyfikat FCE

Certyfikat CAE 

Certyfikat CPE

Certyfikat IELTS

Studia zagraniczne w języku angielskim

Certyfikat TOEIC

 

Egzaminacyjne kursy angielskiego online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.