Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy Popołudniowe

Większość naszych kursów językowych odbywa się w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku w systemie Standardowym: (Kursy Standardowe), gdzie zajęcia odbywają się 2 x 2 lekcje w tygodniu, 65 lekcji w semestrze lub w systemie Intensywnym: (Kursy Optymalne), gdzie zajęcia odbywają się 2 x 3 lekcje w tygodniu, 99 lekcji w semestrze.  

W naszej ofercie są również kursy popołudniowe - gdzie zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą sobotę (Kursy Weekendowe).


Typowe godziny rozpoczęcia zajęć dla kursów dla Dzieci to: 

15.30, 15.40 lub 17.20 

Typowe godziny rozpoczęcia zajęć dla kursów Standardowych to: 

15.30, 15.40, 17.20 oraz 19.10

Typowe godziny rozpoczęcia zajęć dla kursów Optymalnych to: 

8.00, 15.30, 15.40 lub 18.15

Typowe godziny rozpoczęcia zajęć dla kursów dla Dorosłych to: 

8.00, 17.20 lub 19.10 

 

Aby wybrać odpowiedni kurs, należy najpierw ustalić poziom zaawansowania na podstawie testu diagnostycznego na naszej stronie internetowej. Po teście diagnostycznym dobieramy najbardziej odpowiedni poziom kursu do indywidualnych potrzeb kandydata oraz proponujemy konkretne dni i godziny zajęć na danym poziomie. Obecnie kursy językowe prowadzone są w formie online. 
 

 

   

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Metody Nauczania

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Kursy Weekendowe

Kursy dla Dzieci

Kursy dla Dorosłych

 

Popołudniowe Kursy Językowe online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.