Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 

Kursy StandardoweKursy w trybie Standardowym (St) to nauka w umiarkowanym tempie. Zajęcia odbywają się w systemie 2 x 2 lekcje w tygodniu lub 1 x 4 lekcje w tygodniu.
Kursy w trybie Standardowym to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą uczyć się języka w umiarkowanym tempie.

Jeżeli nie masz pewności w którym systemie wybrać kurs w naszej szkole, możesz rozpocząć swoją naukę w trybie Standardowym i po semestrze lub dwóch kursu Standardowego przenieść się na kurs bardziej intensywny w trybie Optymalnym na wyższym poziomie.

Zajęcia na kursie Standardowym w trybie 2 x 2 lekcje w tygodniu odbywają się w poniedziałki i czwartki lub we wtorki i piątki. W semestrze trwającym średnio cztery miesiące jest 65 godzin lekcyjnych. Na kursach Weekendowych w soboty odbywają się zajęcia na kursie Standardowym w trybie 1 x 4 lekcje w tygodniu (67 godzin w semestrze). 

 

Kursy Standardowe 2Kursy Standardowe to dobry wybór dla osób pracujących

Nauka w trybie Standardowym to dobry wybór dla tych, którzy muszą łączyć obowiązki pracy lub nauki szkolnej z nauką języka i dobrze się sprawdza, jeżeli ktoś potrzebuje więcej czasu na opanowanie realizowanego na kursie materiału.  

Program dwóch semestrów w trybie Standardowym (St) jest zawarty w jednym semestrze w trybie Optymalnym (Op). Po skończeniu parzystej liczby semestrów w trybie Standardowym można się przenieść na tryb Optymalny (Op) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego) a tym samym przyspieszyć naukę języka.  Osoby, które wybierają Kursy Standardowe często zmieniają tryb nauki na bardziej intensywny na wyższych poziomach zaawansowania.

 

Kursy Standardowe 3Przykładowe godziny zajęć w trybie Standardowym (St) (2 x 2 lekcje w tygodniu):

  • 15.40 - 17.20
  • 17.30 - 19.10
  • 19.20 - 21.00

Przykładowe godziny zajęć na Kursie Standardowym (St) (1 x 4 lekcje w tygodniu):

  • 8.00 - 11.20
  • 11.40 - 15.00
  • 15.40 - 19.00
  • 17.00 - 20.20

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Metody Nauczania

Kursy Optymalne

Kursy Weekendowe

Kursy dla Dzieci

Kursy dla Dorosłych

 

Nauka angielskiego w tempie umiarkowanym online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.