Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Zapisy na Kursy Online A

 

Kursy Angielskiego Online

 

 

   

Nauka Języka Online

Kursy Angielskiego Online w ARTOS-ie

są wygodnym rozwiązaniem logistycznym, które eliminuje konieczność dojeżdżania na lekcje prowadzone stacjonarnie, co pozwala na dużą oszczędność czasu. Dlatego łatwiej je zgrać z harmonogramem codziennych obowiązków. 

Aby korzystać z kursów językowych online potrzebny jest laptop z wbudowaną kamerą lub komputer stacjonarny z monitorem i kamerką internetową.  Ponadto potrzebny jest mikrofon i głośniki (ewentualnie słuchawki z mikrofonem) i połączenie internetowe. Alternatywnie, możemy korzystać z tableta lub smartfona połączonego do internetu. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie głośników i oddzielnego mikrofonu (najlepiej  mikrofonu pojemnościowego) jednakże znakomicie się też spisują dobrej jakości słuchawki z mikrofonem od smartfonu.   

 

 

Lekcje na żywo z nauczycielem

 

 

  

Lekcje na żywo z nauczycielemAngielski Online Olsztyn

Kursy angielskiego w ARTOS-ie w formie online prowadzone są na żywo z lektorem, z którym się regularnie spotykamy tak samo jak na kursach prowadzonych w formie stacjonarnej.  Korzystając z narzędzi do wideokonferencji, wszyscy uczestnicy zajęć widzą się i słyszą oraz mogą prowadzić ze sobą rozmowy zarówno na forum całej grupy jak i w mnieszych grupach czy w parach.

Na zajęciach online przede wszystkim ćwiczymy konwersację. Uczymy się też poprawnej wymowy. Lektor w krótkich wykładach wyjaśnia zasady rządzące językiem oraz odpowiada na pytania uczestników.  Na zajęciach online poznajemy też gramatykę języka i pracujemy nad rozwojem i wzbogaceniem słownictwa.  Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe w tym mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  Na zajęciach również piszemy krótkie testy. W ramach prac domowych uczestnicy piszą wypracowania, które następnie są sprawdzane i poprawiane przez lektora. Materiały dydaktyczne wysyłane są uczestnikom przed zajęciami drogą mailową. 

 

 

Zajęcia w ARTOS-ie online - Kursy Semestralne

 

 

 

Angielski Online ARTOSZajęcia w ARTOS-ie online - Kursy Semestralne 

Nauka języka angielskiego online w Olsztynie w Szkole Językowej ARTOS realizowana jest w formie kursów semestralnych. Jeden semestr trwa od czterech do pięciu miesięcy. Semest jesienno-zimowy zaczyna  się w październiku a kończy w lutym. Semestr wiosenno-letni zaczyna się w marcu a kończy w czerwcu. W formie online oferujemy też kursy letnie.

Kursy angielskiego online prowadzone są w takim samym trybie (z taką samą częstotliwością) jak kursy stacjonarne. Kursy oferowane są w trybie Standardowym (2 x 2 lekcje  w tygodniu), Weekendowym (1 x 4 lekcje w tygodniu) oraz Intensywnym (2 x 3 lekcje w tygodniu). 

Kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone są w systemie raz lub dwa razy w tygodniu.  Zajęcia w tygodniu prowadzone są w godzinach popołudniowych, natomiast zajęcia weekendowe prowadzone są w soboty w godzinach porannych.

Wybierając kursy Intensywne, będziesz szybko się rozwijać językowo. Jeżeli natomiast preferujesz bardziej umiarkowaną formę nauki, wybierz kurs Standardowy. Kursy Weekendowe, odbywające się raz w tygodniu, to też Kursy Standardowe o bardziej umiarkowanym tempie w porównaniu do kursów Intensywnych.

 

Jak się zapisać na kurs 

 

 

 

 

Secretary with notepadJak się Zapisać na Kursy Językowe Online

 

Dokonaj zapisu na kurs językowy, klikając na odpowiedni przycisk (poniżej) i wpisując dane w Formularzu, który się wyświetli.

Jeżeli nie masz pewności co do rodzaju lub poziomu kursu wybierz taki, który uważasz za najlepszy dla siebie.    

Jeżeli chcesz później zmienić wybrany przez siebie wstępnie kurs, nie ma problemu.  Możesz dokonać wszelkich koniecznych zmian przed rozpoczęciem kursu. 

Dokonaj zapisu już dzisiaj. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i ustalimy formy płatności za kurs. 

Jeżeli chcesz się zapisać na poziom wyższy niż podstawowy napisz test diagnostyczny, na podstawie którego będziemy mogli razem wybrać kurs językowy optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.   

Zapisz się, klikając na jeden z przycisków poniżej.

 

 

Angielski dla Początkujących Light

 

Angielski   Poziomy Wyższe Light

 

Angielski dla Dzieci Light

 

Zapisy   Studenci ARTOS u Light

  

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

  

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.