Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Advanced EnglishJeżeli szukasz możliwości rozwijania znajomości języka angielskiego dla profesjonalistów, to właśnie znalazłeś szkołę, która to zapewnia.

Może jesteś wykładowcą akademickim, który prowadzi wykłady w języku angielskim, a może przygotowujesz się do roli nauczyciela języka angielskiego w najbliższej przyszłości?  Być może pracujesz w firmie, w której masz kontakty z klientami z zagranicy?  Być może jeździsz na międzynarodowe konferencje, na których wszyscy mówią po angielsku?  Może piszesz publikacje w języku angielskim?  Może czytasz literaturę fachową w tym języku?  Być może kiedyś biegle posługiwałeś się angielskim ale nie używałeś go przez kilka ostatnich lat i Twoje umiejęności językowe wymagają odświeżenia? 

 

Adanved English 2Jeżeli używasz języka w pracy zawodowej lub stosujesz angielski w życiu na codzień ale czujesz, że brakuje Ci pełnej swobody w komunikacji, ARTOS jest miejscem, gdzie rozwiniesz skrzydła, nabierzesz pewności siebie, uzupełnisz braki zarówno w gramatyce jak i w stowowaniu słownictwa, nabierzesz swobody w prowadzeniu rozmów i dyskusji, rozwiniesz sztukę pisania oraz rozumienia najbardziej skomplikowanych tekstów. 

Na kursach języka angielskiego dla zaawansowanych w ARTOS-ie nauczysz się biegle posługiwać angielskim zarówno na poziomie C-1 jak i C-2.  Nasze kursy pomogą przygotować się zarówno do studiów za granicą, pomogą przygotować się do najbardziej prestiżowych certyfikatów językowych jak i praktycznie stosować angielski w różnych sytuacjach życia codziennego.

 

 

 Malgorzata blue 160

Przyznam, że jestem dość wymagającym słuchaczem. Skończyłam filologię hiszpańską i sama przez wiele lat pracowałam jako lektor, jednakże jakość zajęć w ARTOS-ie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Małgorzata Świetlik

 

 

Advanced English 1Co wyróżnia nasze kursy angielskiego dla zaawansowanych?  

Kursy angielskiego dla zaawansowanych prowadzone w oparciu o szeroki wachlarz autentycznych materiałów źródłowych pochodzących z brytyjskich mediów, publikacji naukowych oraz literatury angielskiej zapewniają o wiele bardziej bogaty kontakt z językiem niż to co znajduje się w popularnych podręcznikach do języka angielskiego. 

Towarzyszące im wielkie bogactwo autorskich materiałów dydaktycznych sprawia, że każdy, kto chce angielski rozwinąć na poziomie zaawansowanym ma do tego wiele bardzo dobrych narzędzi.  Nasze kursy angielskiego dla zaawansowanych są po prostu znacznie bardziej bogate niż zwykłe kursy językowe. 

Zarówno szeroki zakres tematyczny, profesjonalizm lektorów, bardzo ciekawe teksty i materiały video, materiały umożliwiające szybkie uczenie się słownictwa czy też spójny system utrwalania wiedy językowej poprzez ćwiczenia powtórkowe sprawiają, że kursy angielskiego dla zaawansowanych w ARTOS-ie:

- są bardzo bogate tematycznie 

- są ciekawe poznawczo

- dają szybkie i trwałe efekty 

- są znacznie bardziej bogate niż tradycyjne kursy językowe

- otwierają drzwi do studiów za granicą

- są odpowiedzią na potrzeby profesjonalistów 

- są oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do wysokiej jakości

  

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

  

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Kursy Optymalne

Cambridge CAE

Cambridge CPE

Egzamin IELTS

 

Angielski dla zaawansowanych online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

 

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.