Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Kursy Angielskiego Online Mają Wiele Zalet

kurs angielskiego onlineLekcje przez internet to nie tylko wygoda i nauka w komforcie własnego domu. Lekcje online mogą być przede wszystkim bardzo interesujące oraz efektywne. Zależy to głównie od umiejętności metodycznych lektora. Od strony technicznej natomiast, wszyscy uczestnicy lekcji muszą dysponować dobrym sprzętem komputerowym oraz stabilnym połączeniem internetowym.

Na kursie online jest przede wszystkim bardzo dużo okazji do ćwiczenia konwersacji. Można prowadzić rozmowy i dyskusje w całej grupie, można konwersować w oddzielnych grupach lub w parach, gdzie uczestnicy ćwiczą komunikację w odrębnych 'pokojach' nie przeszkadzając sobie nawzajem, co daje przewagę kursom online nad zajęciami w formie stacjonarnej. Podobnie jest z ćwiczeniami wymowy - tutaj również forma online góruje nad zająciami stacjonarnymi. Najważniejszym czynnikiem są zawsze umiejętności lektora. Dobry lektor potrafi tak prowadzić zajęcia online, że będą one nie tylko ciekawe i atrakcyjne ale również bardzo efektywne. 

Na zajęciach online realizowany jest pełny program kursu językowego a więc w niczym nie ustępuje on kursom stacjonarnym. Jeżeli ponadto weźmiemy pod uwagę dużą oszczędność czasu wynikającą z braku konieczności dojeżdżania i stania w korkach, kurs online jest o wiele bardziej atrakcyjny od kursu stacjonarnego

 

Wcale nie trzeba używać słuchawek!

HeadphonesWiele osób kojarzy naukę zdalną z koniecznością zakładania słuchawek.                        Mówią, "nie będę się męczyć przez dwie godziny ze słuchawkami na uszach dwa razy w tygodniu". Tymczasem słuchawki wcale nie są konieczne. Można je łatwo zastąpić głośnikami komputerowymi i mikrofonem.  Inni błędnie kojarzą naukę zdalną z koniecznością używania laptopa i myślą, że jeżeli nie posiadają laptopa to nie mogą korzystać z kursów online.

Jeżeli chodzi o sprawy techniczne, najlepiej pracować ze zwykłym komputerm stacjonarnym i możliwie największym monitorem. Do tego kamera internetowa i dobrej jakości mikrofon stojący na biurku (najlepiej się sprawdza mikrofon pojemnościowy). Jeżeli do komputera podłączone są zwykłe głośniki komputerowe, wtedy nie ma potrzeby stosowania słuchawek, co zapewnia znacznie lepszy komfort pracy. Jeżeli ktoś woli stosować laptop taka forma też się sprawdza, ale najbardziej komfortowo pracuje się ze zwykłym komputerem stacjonarnym i dużym monitorem. 

To właśnie dyskomfort noszenia słuchawek jest głównym argumentem przeciwko takiej formie nauki. Jednakże jest to argument bezpodstawny, ponieważ słuchawki nie są w ogóle konieczne do nauki online.  

 

 

Lekcje online w ARTOS-ie 

kursy angielskiego onlineKursy online w ARTOS-ie prowadzone są na żywo z lektorem na plaformie videokonferencyjnej. Spotykamy się zazwyczaj dwa razy w tygodniu, na niektórych kursach raz w tygodniu a przy kursach weekendowych raz w tygodniu w soboty. Na zajęciach głównie ćwiczymy konwersację jednocześnie rozwijając wszystkie umiejętności językowe. Dzięki temu nauczysz się komunikować oraz przygotujesz się do certyfikatów językowych. Semestr zakończony jest egzaminem semestralnym (również online), na podstawie którego wystawiane są certyfikaty ukończenia kursu. Efekty nauki można sprawdzić na regularnych testach odbywających się w trakcie zajęć. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Na kursie online możesz poznać angielski zupełnie od podstaw, możesz poprawić komunikację na poziomie średnio-zaawansowanym, możesz przygotować się do różnych egzaminów językowych a nawet przygotować się do studiów w języku angielskim za granicą ponieważ uczymy języka aż do poziomu akademickiego. 

 

Więcej informacji o kursach online. 

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Metody Nauczania

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Kursy Weekendowe

Kursy dla Dzieci

Kursy dla Dorosłych

 

 Kursy Językowe w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212 

   

  

   Zapisy na Kursy Online A

 

  

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.