Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Angielski Online ARTOSProwadzimy zajęcia dla dzieci online na dwóch rodzajach kursów:

Kursy Junior (dla dzieci w wieku: od 9 do 13 lat - zajęcia raz w tygodniu)

Kursy Młodzieżowe (dla dzieci w wieku od 11 lat - zajęcia dwa razy w tygodniu)

Kursy Junior online przeznaczone są dla dzieci w wieku od 9 lat (minimalny wiek to 8 lat, jeżeli dziecko uczy się w trzeciej klasie szkoły podstawowej).  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Kursy Junior oferowane są obecnie na ośmiu stopniach zaawansowania.  Można zacząć od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania. Na jednym spotkaniu są dwie 50-minutowe lekcje. Zajęcia popołudniowe rozpoczynają się zazwyczaj o godz. 15.40 lub 17.40. Zajęcia weekendowe (w soboty) rozpoczynają się zwykle o godz. 8.00 lub o 10.00.

 

 

Secretary_with_file.jpgKursy Młodzieżowe online przeznaczone są dla dzieci w wieku od 11 lat (minimalny wiek to 10 lat). Kurs można rozpocząć zupełnie od podstaw lub na wyższym poziomie na podstawie testu diagnostycznego. Zajęcia odbywają się w godzinach od 15.40 lub od 17.30 w systemie 2 x 2 godziny lekcyjne w tygodniu.  

Na kursach dla dzieci wszechstronnie rozwijane są wszystkie umiejętności językowe dzięki czemu dziecko nauczy się praktycznie posługiwać językiem angielskim oraz przygotuje się do egzaminów językowych.  Po zaliczeniu niektórych poziomów kursu Junior można przenieść się na kurs Młodzieżowy i odwrotnie. Po przejściu przez wszystkie stopnie kursów dla Dzieci można kontynuować naukę na kursach Standardowych dla młodzieży. To praktycznie oznacza, że w ARTOS-ie można poznać angielski od podstaw aż do poziomu akademickiego. 

Zajęcia są prowadzone na żywo z lektorem w grupach od 6 do 12 osób. Korzystając ze swoich monitorów, kamer, mikrofonów i głośników wszyscy uczestnicy kursu widzą się i słyszą i mogą prowadzić konwersacje (również w grupach i w parach). Jednym z elementów prac domowych są krótkie wypracowania, które są sprawdzane i poprawiane przez lektora. Podobnie jak na zajęciach stacjonarnych uczniowie piszę testy. Na koniec danego kursu piszą egzamin końcowy, na podstawie którego zaliczają semestr i otrzymuą certyfikat. 

 

Jeżeli zaczynamy od podstaw można od razu zapisać się na wybrany kurs: 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Aby zacząć od poziomu wyższego wystarczy zrobić test diagnostyczny na naszej stronie:  

Zrób Test Diagnostyczny Dark

  

 Angielski dla Dzieci Online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

   

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.