Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Niemiecki dla początkującychKursy języka niemieckiego dla początkujących w sytemie Standardowym to nauka języka w umiarkowanym tempie (64 godziny lekcyjne w semestrze). Kursy niemieckiego prowadzone są od poziomu podstawowego aż do poziomu wymaganego, aby zdać egzamin na Zertifikat Deutsch.

Nauczysz się języka praktycznie w komunikacji

W ARTOS-ie nauczysz się języka niemieckiego praktycznie, w komunikacji. Jeżeli chcesz przygotować się do wyjazdu do Niemiec, z nami zdasz egzamin Zertifikat Deutsch, który potwierdzi Twoją znajomość języka. Umiarkowane tempo na kursach Standardowych jest doskonale dopasowane do potrzeb tych, którzy muszą łączyć obowiązki nauki lub pracy zawodowej z nauką języka niemieckiego. Dla osób, które mają więcej czasu na naukę i chcą szybko opanować język proponujemy również kursy Intensywne w trybie Optymalnym.

Niemiecki dla początkujących 1Zdobędziesz Zertifikat Deutsch

Pozytywny wynik egzaminu Zertifikat Deutsch (ZD) świadczy o solidnych podstawach znajomości języka potocznego. Dyplom ZD znany jest na całym świecie i stanowi świadectwo, że legitymująca się nim osoba opanowała najważniejsze struktury gramatyczne i jest w stanie zrozumieć rozmowę na tematy z życia codziennego i w niej uczestniczyć. Potrafi ona również przedstawić proste fakty w formie ustnej i pisemnej oraz zrozumieć teksty poświęcone tematyce z życia codziennego. Zertifikat Deutsch uznawany jest w krajach niemieckojęzycznych za dowód bardzo dobrej znajomości podstaw języka niemieckiego.

Kiedy prowadzone są zajęcia

Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych lub porannych, zazwyczaj raz w tygodniu w systemie Standardowym. Na jednym spotkaniu są 3 godziny zegarowe zajęć, tj. 4 godziny lekcyjne. Na lekcjach koncentrujemy się na ćwiczeniu praktycznej komunikacji oraz na rozwijaniu wszelkich niezbędnych umiejętności językowych wymaganych do funkcjonowania w rzeczywistym świecie. Oferujemy naukę niemieckiego od podstaw aż do poziomu wymaganego, aby zdać egzamin na Zertifikat Deutsch (poziom B-1).

Jeśli nie miałeś kontaktu z językiem niemieckim, zapraszamy na kurs podstawowy. Jeśli uczyłeś się języka niemieckiego wcześniej, zapraszamy na poziom wyższy.

Bartłomiej green 160


Na kurs języka niemieckiego dla początkujących zapisałem się w październiku 2014 r., ale jeszcze przed rozpoczęciem nauki zostałem ostrzeżony, że „ARTOS" jest szkołą, w której pracuje się na wysokich obrotach.

Od pierwszej lekcji mile mnie zaskoczyło to, że nasza lektorka pracuje jeszcze ciężej niż jej studenci.

Czytaj Więcej

 

Oferujemy również kursy intensywne dla początkujących

Oferujemy również intensywne kursy języka niemieckiego od podstaw, które są szybszą formą nauki języka niemieckiego. Na kursie intensywnym (kurs w trybie Optymalnym, zajęcia 2 x 4 lekcje w tygodniu) program dwóch semestrów Standardowych jest realizowany w jednym semestrze Intensywnym. Kursy Optymalne daję bardzo szybkie efekty. Kurs Intensywny oferowany jest głównie w godzinach porannych.

 

 

Zrób Test Diagnostyczny Light

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Niemiecki dla Dzieci

Niemiecki - Kursy Intensywne

Niemiecki - Kursy Wakacyjne

 

Niemiecki dla Początkujących w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.