Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Praca dla Germanisty w Olsztynie w Szkole Językowej ARTOS
 

Praca dla germanistyPraca dla lektora w ARTOS-ie to znakomita okazja do rozwoju zawodowego dla nauczycieli języka niemieckiego, którzy lubią swoją pracę. Jeżeli kochasz nauczanie niemieckiego, masz wykształcenie uniwersyteckie (filologia germańska lub lingwistyka stosowana) i chcesz osiągnąć coś więcej w swoim zawodzie, chcesz wyjść poza schematy, skontaktuj się z nami.

W pracy nauczyciela języka niemieckiego liczy się talent i kreatywność a Szkoła Językowa ARTOS jest miejscem, gdzie szczególnie mile widziane jest twórcze podejście do procesu kształcenia, gdzie wierzymy, że każda osoba może się języka nauczyć a metody nauczania powinny być podporządkowane do percepcji słuchaczy i gdzie celem nadrzędnym jest praktyczne opanowanie języka przez uczniów w komunikacji poprzez wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

Najczęstsza forma prowadzonych zajęć to kursy Standardowe w trybie 1 x 4 godziny w tygodniu odbywające się przede wszystkim w weekendy (w soboty) lub w środku tygodnia, np. w środy w godzinach popołudniowych. Takie kursy przeznaczone są głównie dla osób dorosłych.  Mogą to być również kursy popołudniowe lub poranne organizowane 2 razy w tygodniu. Zajęcia z dziećmi odbywają się w trybie 1 x 2 godziny w tygodniu w godzinach popołudniowych.

 

 Poszukujemy wybitnego i kreatywnego Germanisty, który:

  • zdobył bardzo dobre wykształcenie kierunkowe
  • ma duże doświadczenie
  • jest bardzo dobrym metodykiem
  • praktycznie rozumie zasady przyswajania języków obcych 
  • jest z natury miły i uprzejmy
  • jest nauczycielem z powołania

 

Poszukujemy lektora do pracy online na Rok Szkolny 2023/24

Prosimy o kontakt 

 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515-253-212 

albo kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Prosimy o przesłanie CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub wysłanie CV pocztą na adres:

Szkoła Językowa ARTOS
ul. Pieniężnego 18
10-006 Olsztyn  

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.