Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Niemiecki Intensywny

Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn - to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko ugruntować niemiecki (jeżeli mieli już wcześniej kontakt z językiem), którzy chcą opanować niemiecki przed egzaminem językowym lub nauczyć się jak najwięcej i jak najszybciej na przykład przed wyjazdem za granicę. 

Kurs Intensywny w trybie Optymalnym to nauka dla osób, które chcą bardzo szybko opanować podstawy języka niemieckiego. W okresie zaledwie jednego semestru realizowany jest program poziomu A-1 a to oznacza, że jeden semestr takiej nauki pozwoli Ci na prowadzenie swobodnej konwersacji na tematy z życia codziennego. Kolejny semestr rozwija niemiecki na poziomie A-2.

Wystarczy tylko jeszcze jeden semestr (poziom trzeci) aby zdać egzamin Zertifikat Deutsch. Kurs jest oferowany w godzinach porannych i popołudniowych a jego duża intensywność (2 x 4 godziny lekcyjne w tygodniu) daje możliwość wykształcenia umiejętności konwersacyjnych.

Kurs Intensywny w trybie Optymalnym jest również idealnym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej uczyły się niemieckiego jednakże chcą szybko powtórzyć i ugruntować podstawy tego języka. Szybki kurs języka niemieckiego sprawdza się znakomicie u osób dorosłych, którzy wiedzą, że mogą swoją wiedzą językową praktycznie zastosować w komunikacji w środowisku niemieckojęzycznym.

 

 

 

 

 

 

 

Zrób Test Diagnostyczny Light

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Niemiecki dla Dzieci

Niemiecki dla Początkujących

Niemiecki - Kursy Wakacyjne

 

Intensywne Kursy Niemieckiego w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.