Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 

 

Kursy Intensywne języka angielskiegoKursy w trybie Optymalnym (Op), czyli intensywnym, to szybka forma nauki, gdzie zajęcia odbywają się w trybie 2 x 3 lekcje w tygodniu.

Kursy Intensywne w trybie Optymalnym to dwukrotnie szybsza forma nauki w stosunku do kursów Standardowych.  W krótkim czasie osiąga się tutaj bardzo duże postępy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą błyskawicznie opanować podstawy komunikacji w języku angielskim, szybko powtórzyć i ugruntować znajomość języka, lub dla tych którzy wyjeżdżają za granicę, przygotowują się do certyfikatów międzynarodowych albo na studia w języku angielskim za granicą.

W jednym semestrze kursu w trybie Optymalnym trwającym średnio cztery i pół miesiąca jest 99 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki lub we wtorki i piątki w godzinach popołudniowych.

 

Kursy Optymalne2Jak szybko uczysz się na Kursach Optymalnych

 

 

Kursy Optymalne to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą osiągnąć możliwie najwyższy stopień zaawansowania w najkrótszym czasie. Przykładowo, osoba zaczynająca naukę w tym trybie zupełnie od podstaw potrzebuje zaledwie pięciu semestrów, aby przygotować się do egzaminu Cambridge FCE i jedynie dwóch lub trzech semestrów w tym trybie, aby po uzyskaniu poziomu FCE przygotować się do egzaminu Cambridge Advanced (CAE).

W jednym semestrze w trybie Optymalnym jest zawarty program dwóch semestrów w trybie Standardowym (St) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego). Po skończeniu semestru w trybie Optymalnym istnieje również możliwość kontynuacji nauki w trybie Standardowym, czyli nauki w tempie bardziej umiarkowanym.

Przykładowe godziny zajęć w trybie Optymalnym (Op):

  • 15.50 - 18.20
  • 18.30 - 21.00

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Metody Nauczania

Kursy Standardowe

Certyfikaty Językowe

Cambridge FCE

Cambridge CAE

 

Intensywne kursy języka angielskiego online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.