Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Michał Dudziak frameOd jakiegoś czasu planowałem rozpocząć naukę języka angielskiego w szkole językowej. Co prawda w przeszłości uczyłem się tego języka całkiem sporo, używam go także w pracy, ale ciągle miałem poczucie, że to nie jest to, że nie czuję się pewnie i swobodnie. Moje słownictwo okazywało się zbyt ubogie, zwłaszcza podczas rozmów z zagranicznymi kontrahentami.

O Szkole Językowej ARTOS dowiedziałem się od mojej znajomej, która uczyła się w niej przez jakiś czas i bardzo ją polecała. Rozpocząłem naukę języka angielskiego na kursie dla zaawansowanych (poziom C-1) w tej szkole jesienią 2016 r. i muszę przyznać, że znajoma miała rację.

Tym co podoba mi się najbardziej w Szkole Językowej ARTOS jest pełne zaangażowanie nauczyciela podczas lekcji. Każda minuta zajęć jest zaplanowana i nie ma w nich nawet chwili na nudę. Podejście do nauki języka jest bardzo kompleksowe: na każdych zajęciach jest czas na konwersacje, prezentacje, zagadnienia gramatyczne i oczywiście dużo, dużo słownictwa. Pracy domowej też jest sporo, co mobilizuje do systematycznej pracy, a to w nauce języka jest przecież kluczowe.
Cieszę się, że udało mi się dostać do grupy, której spotkania odbywają się raz w tygodniu. Ponieważ mieszkam i pracuję kilkadziesiąt kilometrów od Olsztyna, trudno byłoby mi uczestniczyć w zajęciach dwa razy w tygodniu.
W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam Szkołę Językową ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka obcego.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.